محل تبلیغات شما

خب دوستان!!

بالاخره با خودم کنار اومدم و تصمیم گرفتم بی حوصلگی رو بذارم کنار!!

و برم از نقاشیام عکس بگیرم |=

به خدا یک هفتست دارم خودمو می خورم برم عکس بگیرم ولی نمیرم

از نظر خودم خیلی مزخرفم می کشم .__.

واسه همین اومدم بذارم شما یکم اعتماد به نفس بگیرین D:

من یه مداد نوکی دارم که سال نهم یکی از دوستام واسم خرید

این مداده الان داره یک سال و خورده ای واسم کار میکنه و تقریبا همه کارام  از جمله الگو کشی نقاشی نوشتن رو با همین میرسم

قبل از اون در عرض یک ماه دو سه تا مداد نوکی شدم :///

به هر حال اگه در حالت عادی نقاشیم بده با دست گرفتن مدادی بجز این افتضاح میشه ^-^

تقریبا همیشه نقاشی دختر می کشم(باید بگم طراحی؟:/)

و حدودا یک سوم دفترم پر شده از همین نقاشی های چرت و پرت و بی سر و ته

واسه همین فقط آخرین نقاشی هام که نسبت به اونا بهترن رو می ذارم (آره من خیلی زرنگم @-@)

این جناب بی نام اولین شخصیتیه که مثل آدم خلقش کردم :/
در مورد باندی که از دست چپش آویزونه باید بگم که تو کشیدن اون دستش به مشکل شدیدی برخوردم و دیگه به مرز خودکشی رسیده بودم!! ولی (به قول کتاب فارسی) گریزی رندانه زدم و با کمک گرفتن از هاناکو (آمانه ) اونجوریش کردم *^*
سعی کردم شخصیت خشنش رو با اون باند ها و چسب زخم ها نشون بدم ولی نمیدونم چرا تهش همچین لباسی واسش طراحی کردم (:/) راستی فقط من اینجور فک میکنم یا واقعا لباسش بهش نمیاد؟-__-
عاشق چشماشم!از مدل موش متنفرم! از مدل قرار گیری دستاش خوشم میاد و.همین!

من خیلی نقاشی ها با مداد کشیدم و اکثرا موقع کشیدن، مداد کاغذمو سیاه می کرد و همین اعصابمو خورد می کرد. یه روز تو موقع بیکاری تو پینترست گشت می زدم مدل نقاشی هایی با ماژیک پیدا کردم که فوق العاده بودن! من اون مدل ماژیکایی که اونا واسه کشیدن استفاده کرده بودن نداشتم و می دونستم که هر چقدرم بگردم پیداشون نمی کنم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با چیزی که دارم یعنی ماژیک راپید بکشم. در نتیجه. این جناب بی نام بالایی خلق شد!!
بعله! اولین نقاشی من با راپید که درست و حسابی در اومد! البته زنجیر دورش ایده من نبود.
اگه فکر می کنین واسه خوشگلی یکی از چشماشو پشت موهاش پوشوندم سخت در اشتباهید! صد در صد دلیل اینه که نمی تونستم چشم دیگشو در بیارم :|~
ولی خوبه اونقدرا هم بد نشد =~=
از مدل مو، دامن، دستش، زنجیراش و البته چشمش خیلی خوشم میاد و خوشبختانه تو این یکی چیزی واسه متنفر بود ندارم
با این حال هنوز تازه کارم و راه بسیار زیادی در پیش دارم #-#

پ.ن1: فعلا این دو تا رو قاب بزنین به دیوار و به خودتون امیدوار تر شین تا من برم باز هم اثر خلق کنم P:

پ.ن2: اساتید لدفا مرحمت بفرمایید این بنده حقیر را در طراحی هایش راهنمایی کنید ._.

~ #Mob Psycho 100 / Mob Choir ~

~ And Every Morning The Way Home Gets Longer And Longer ~

~ زندگی خود را چگونه می گذرانید؟ ●⋏● 私の人生 ~

نقاشی ,همین ,رو ,مدل ,خیلی ,واسه ,از مدل ,یکی از ,عکس بگیرم ,میاد و ,و همین

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جعفرکوهی Kathleen's page آبخیز گیلان کربلایی جلال قلعه ای conmasibca Sylvia's game پخش قهوه عبدالهی Holly's style دانلود رایگان مدل سه بعدی Nelson's page